Vodka Mary White

Superprémiová vodka

Obsah alkoholu:40%      

Objem: 700ml

Země původu: Belgie

Více informací

Nový produkt

650,00 Kč

43 ks

- +

 
Více informací

Mary White Vodka - skvělá vodka z lihovaru Deluxe v Belgii

Mary White Vodka je lihovina z Belgie. V luxusním lihovaru v Kortrijku se vodka destiluje a plní do elegantní mramorové láhve. Vodka už na první pohled fascinuje. Mary White Vodka je poctou ikoně bootlegger Mary White, která se během prohibice stala známou jako silná žena v pašeráckém podnikání.

Žito a kukuřice se kombinují s destilátem sladu

Kromě vkusného vzhledu můžete s Mary White očekávat úspěšnou pšeničnou vodku. Žito a kukuřice jsou smíchány se sladovým destilátem a nakonec jsou napájeny čistou pramenitou vodou z 80 metrů hluboké vrstvy podzemní vody. Užijte si čisté pití bez glycerinu nebo přidání cukru.

Vodka s jemnou vůní pepře, citronu, smetany a vanilky

Křišťálově čistá ve skle a měkká v ústech se Mary White prezentuje s jemnými pepřovými tóny a jemnými nuancemi citronové kůry, smetany a vanilky. Pokud se člověk napije, na patře se vynoří jemné pepřové tóny, které přecházejí do krémově sladké vůně ječmene. Lemon citrony jemně rezonují, dokud v cíli opět dominuje pepř.

Elegantní od hlavy až k patě - Mary White má stylový mramorový vzhled

Láhev je skutečnýskvost. Byla rafinována mramorovým sprejem a design je čistý a nadčasový. Ať už chcete zobrazit ve vaší kuchyni nebo v domácím baru, Mary White Vodka má pravdu.

Napsat recenzi

Vodka Mary White

Superprémiová vodka

Obsah alkoholu:40%      

Objem: 700ml

Země původu: Belgie

Napsat recenzi

5 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Žádný produkt

Určitě Doručení
0,00 Kč Celkem

Objednat